Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Брелоки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма має багаторічний досвід у сфері розробки та виробництві брелоків.

Власне сучасне обладнання дозволяє виготовляти товар різним накладом в максимально короткі терміни.

Приймаємо замовлення на друк продукції як за готовими ескізами клієнта, так і пропонуємо розробку нових унікальних дизайнів та оригінал-макетів майбутнього проекту. При розробці ескізу враховуються всі переваги і побажання клієнта, що є заставою і гарантією успішної співпраці обох сторін. Товар вироблений нашою компанією є вдалим прикладом співвідношення "ціна-якість". Доступна вартість замовлення пояснюється наявністю всього необхідного матеріалу та сировини.

Брелоки є одним з найбільш популярних видів рекламно-сувенірної продукції, які часто використовуються в якості символічних подарунків при проведенні різних виставок, промо-акцій тощо. Популярність даного виду сувенірних виробів полягає в практичності їх використання, а також доступній ціні їх виготовлення. Як правило, брелоки і значки прийнято виготовляти за індивідуальними проектами, з метою підкреслення фірмового стилю компанії і її логотип.

Сучасний динамічний ритм життя диктує свої певні правила. Так, наприклад, вам необхідно підготуватися до ділових переговорів або семінару, в якому приймає участь досить велика кількість людей. Для подібних заходів, наявність такого атрибуту як брелоки вельми актуальна. Учасники від початку будуть ознайомлені з вашою організацією і родом її діяльності, і в той же час отримають невеликий символічний сувенір на пам'ять.

Звичайно, можна витратити час на пошуки відповідних брелоків, але при цьому ймовірність того, що ви не знайдете саме те, що вам потрібно, та ще й у потрібній кількості дуже велика. Таким чином, для чого витрачати дорогоцінний час на пошуки і замість цього не звернутися в компанію, яка серйозно і професійно займається виробництвом різноманітної рекламно-сувенірної продукції. Наші фахівці виготовлять для вас необхідні сувенірні аксесуари у відповідності з усіма вашими вимогами та уподобаннями і в потрібній кількості.

Практичний і зручний у використанні брелок, завжди приємно отримати в якості символічного презенту, так як цьому предмету, з легкістю знаходиться місце і застосування в побуті.

Зробити замовлення Ви можете зателефонувавши до наших менеджерів.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑