Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Настільні прапорці

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма пропонує виготовлення настільних прапорців на замовлення.

Протягом багатьох років наша компанія спеціалізується на виробництві різної рекламно-сувенірної продукції, включаючи значки, брелоки, ручки, які також можуть бути корисними при проведенні подібних заходів.

Настільні прапорці - привабливі, яскраві сувенірні вироби, які широко використовуються в корпоративній атмосфері, в особливості з метою оформлення приймалень, конференц залів та інших приміщень для проведення будь-яких семінарів, переговорів і т.д. Настільні прапорці в контексті даної тематики, не тільки створюють особливу ділову атмосферу, а й є знаком поваги до партнерів, гостей та учасників переговорів.

Як правило, для виготовлення настільних прапорців використовують такі матеріали як:

  • Габардин - матова, щільна тканина
  • Атлас - міцна тканина з глянцевою поверхнею
  • Штучний шовк - тонка тканина, з помірною матовою поверхнею

Що стосується розмірів прапорців, є стандартні формати, такі як: 10х20 см, 12х24 см, 15х23 см, а також вони можуть бути виготовлені в будь-якому необхідному Вам розмірі. Пропонуємо також послугу нанесення зображень на прапорці. Це може бути як корпоративна символіка, логотип, слоган, так і будь-який інший формат малюнка.

Пропонуємо широкий спектр послуг і демократичні ціни.

Наявність всього необхідного сучасного обладнання дозволяє якісно і оперативно виконувати роботи будь-якого рівня складності в короткі терміни.

Якщо Вам необхідно підготуватися до проведення масштабного заходу, або ж грамотно організувати ділову зустріч чи переговори, ми з радістю допоможемо Вам у цьому.

Фото

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑