Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Значки з логотипом

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма пропонує широкий асортимент сувенірної продукції – значки, брелоки, магнітики, запальнички, ручки, чашки та ін.

Виконуємо на замовлення нанесення логотипів, зображень і фірмової символіки на металеві значки різноманітної форми. Здійснюємо замовлення будь-якого рівня складності, в найкоротші терміни, завдяки сучасному, високотехнологічному устаткуванню. Замовити значки можна малими, або великими тиражами. Професійна команда дизайнерів і досвідчених менеджерів розробить для Вас оригінал-макет логотипу компанії, а також індивідуальний ескіз значків, враховуючи всі Ваші побажання.

Значки з логотипом – це дієвий спосіб реклами бренду компанії, а також необхідні атрибути зовнішнього вигляду представника будь-якої процвітаючої фірми, організації, або клубу. Такі значки зручно застосовувати на різних конференціях, семінарах, виставках, та інших заходах.

Фірмові значки з логотипом компанії сприяють ефективному встановленню контактів із потенційними замовниками, або клієнтами – вони спрощують отримання нових бізнес-знайомств.

Останнім часом, у рекламі, ключовим символом бренду, чи торгової марки являється логотип, який, як правило, створюють у вигляді значка. Кваліфіковані фахівці створять змістовний логотип для Вашої компанії, дотримуючись її фірмового стилю. Завдяки значкам із фірмовим логотипом компанії необхідна інформація потенційному клієнтові доставляється найкращим чином. Логотип сучасної компанії може включати не тільки графічні малюнки, але й текст.

Значки з логотипом досить популярні серед шанувальників знаменитих світових брендів. Подібний аксесуар являється значним аргументом для оточуючих, говорить про серйозність намірів та підкреслює солідність.

Замовити послуги виготовлення сувенірної продукції, можна в менеджерів фірми.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑