Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на ручках

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк на ручках

Наша фірма пропонує послуги друку логотипів на ручках під замовлення.

Виробляємо ручки з фірмовою символікою методом тамподруку. Такий метод по багатьом параметрам перевершує шовкографію і гравіювання. Принцип тамподруку полягає в тому, що зображення переноситься на підготовлену до друку поверхню ручки за допомогою силіконового тампона. Виконуємо замовлення будь-якого рівня складності.

Друк на ручках може здійснюється в один тон або ж в декілька фарб одночасно – сучасне обладнання дозволяє з легкістю поєднувати кольори на відстані міліметра. Наносимо зображення на ручки з будь-якого матеріалу: пластику, скла, металу і т. п.

Сьогодні слово корпоративна культура міцно увійшло в бізнес лексикон. Корпоративний одяг, фірмовий стиль, офісна атрибутика з логотипом компанії – все це та багато інше елементи корпоративної етики. Одним із не останніх за значенням атрибутів по праву вважається ручка. Зайшовши в офіс чи бізнес-центр будь-якої відомої фірми, можна побачити різну корпоративну продукцію із фірмовою символікою: прапорці, чашки, плакати, годинники, ручки і т. д. За таких умов, ручка перестає бути звичайним канцелярським товаром, поставши в ролі додаткового рекламного інструменту.

Останнім часом, ручки з логотипом стали дуже актуальні в діяльності компаній з різних сфер, будь-то фармацевтична компанія, логістична, аудиторська контора або ж виробниче підприємство. Друк на ручках – це не тільки успішний рекламний хід, а й функціональний, доступний за ціною промо-сувенір. Ручки з логотипом – це приємний презент для Ваших партнерів і ефективна реклама Вашої фірми одночасно. Така ручка не залишиться непоміченою і ідеально підходить для проведення конференцій, виставок, тренінгів, акцій і т. п.

Якісний друк на ручках допоможе Вам залучити ще більше клієнтів, а також зберегти ділові відносини з партнерами. Ручки з логотипом – це прекрасний корпоративний подарунок, який відрізняється довговічністю, оригінальним дизайном і високою якістю.

Ручка з логотипом є незамінним аксесуаром успішної компанії – вона демонструє респектабельність і серйозність фірми, викликаючи в її клієнтів і партнерів довіру.

Наша фірма пропонує широкий асортимент ручок, різних кольорів, матеріалів і стилів, на замовлення. Пропонуємо високу якість роботи за найвигіднішими цінами.

Для того щоб замовити друк на ручках, необхідно оформити замовлення у менеджерів за номерами телефонів, вказаними на сайті.

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑