Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cувенірні ручки

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Cувенірні ручки

Сувенірні ручки – це вагомі складові іміджу кожного успішної людини, а також відмінне рішення для подачі реклами у маси. Реклама на предметах користується великою популярністю – вона добре сприймається, і не викликає роздратування. Тому, багато підприємців, сьогодні застосовують фірмові знаки компаній практично на всіх предметах – футболки, кепки, запальнички, ручки і т. д. Нанесення фірмових логотипів на різну сувенірну продукцію свідчить про респектабельність компанії, і сприяє створенню сприятливих відносин між діловими людьми.

В умовах жорсткої конкуренції, в сучасному світі досить складно виділитися, тому сувенірні ручки з логотипом компанії, завдяки своєму оригінальному дизайну і доступності за ціною, зроблять Ваш бізнес більш помітним – вони ідеально підійдуть для масового поширення під час презентацій та виставок, при проведенні різних промоакцій. Корпоративна символіка, зображена на ручках, відмінно підкреслить імідж компанії, підвищуючи рівень і репутацію будь-якої фірми.

Сувенірні ручки є відмінною рекламою для потенційних клієнтів, а також гарним нагадуванням про Вашу компанію, і всієї її діяльності, для партнерів по бізнесу. Подібний бізнес-подарунок є не тільки практичним сувеніром, але й самим ефективним способом реклами, оскільки вся необхідна інформація завжди буде під рукою Вашого керівництва, колег та клієнтів.

Пропонуємо на замовлення широкий асортимент рекламно-сувенірних ручок, в поєднанні з практично необмеженими можливостями по колірній гамі і персоналізації, що дозволяє отримати абсолютно індивідуальну сувенірну продукцію, по відносно невеликій ціні.

Кваліфіковані фахівці, а також професійні дизайнери нашої компанії грамотно завдадуть необхідну контактну інформацію і Ваш фірмовий логотип на поверхню ручки. Друк на ручках здійснюємо на власному, високотехнологічному устаткуванні – універсальному тамподрукованому верстаті.

Завдяки тамподруку і застосовуваної високоякісної фарби, сувенірні ручки набувають більш дорогий та престижний вид.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑