Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рекламні ручки

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Рекламні ручки

Фірмовий стиль компанії, офісна атрибутика, корпоративний одяг, сувенірна продукція – основні норми ділового етикету. Використовувати дрібні предмети з логотипом підприємства в якості реклами являється одним із найефективніших рекламних ходів, оскільки будь-якому діловому партнерові або клієнтові завжди буде приємно отримати в подарунок брелок, запальничку, або, наприклад, ручку.

Рекламні ручки із логотипом компанії з великим успіхом застосовують у різних виставках, тренінгах, промоакціях, переговорах, конференціях і т. п. Така продукція вказує на престиж, солідність та надійність компанії.

Виробництво рекламно-сувенірної продукції на замовлення – одна із основних діяльностей фірми. Великий досвід роботи фахівців нашої компанії, сучасне автоматизоване обладнання, відмінна якість продукції, що випускається по лояльній ціновій політиці дозволяють задовольняти будь-які запити наших клієнтів.

Рекламні ручки – корпоративний презент для Ваших партнерів, клієнтів, конкурентів і співробітників. Перевага ручок перед іншими сувенірами очевидна. Необхідність у використанні рекламних ручок є завжди, оскільки вони являються робочим аксесуаром, а також незамінним рекламним атрибутом.

Пропонуємо широкий вибір рекламно-сувенірних ручок:

  • пластикова ручка з нанесенням логотипу компанії;
  • пластмасова проморучка для політичних, релігійних або громадських організацій;
  • металева фірмова ручка.

Надаємо прекрасну можливість замовити рекламні ручки в будь-якому колірному рішенні та стилі. Виробляємо рекламні ручки оптом в найкоротші терміни.

Наші фахівці проведуть для Вас детальну консультацію з приводу оформлення замовлення, а також відразу зможуть розрахувати його вартість.

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑