Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Спецодяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

У нашій країні протягом багатьох років люди певних спеціальностей одягалися в одяг для роботи. Зазвичай, спецодяг був властивим працівникам медичних установ. Стандартом одягу для них був білий халат. Також спеціальну форму одягу носили військові та міліція. Всі інші спеціальності не відрізнялися нічим.

У відповідності з західними віяннями, українські фірми і компанії стали приділяти увагу зовнішньому вигляду своїх співробітників. Зараз вже важко знайти підприємство, магазин, фірму або компанію, співробітники якої не будуть носити певні елементи одягу або весь костюм у відповідності із корпоративним стилем. Спецодяг став обов'язковим атрибутом роботи, відмінною рисою певних професій, а також варіантом проведення рекламних компаній підприємств. Наша компанія зробила прорив на ринку пошиття виробів подібного типу. Спочатку ми виготовили спецодяг для співробітників своєї компанії, виконаний у відповідності до корпоративних кольорів з урахуванням особливостей виробництва. У наслідок цього ми стали виготовляти різноманітний одяг для співробітників різних сфер.

Спецодяг для медичних співробітників вже не обмежується білими халатами. Сучасний одяг медиків вже не білий. Зараз прийнято розрізнення за кольорами одягу для різного персоналу (синій, білий, зелений одяг). Крім халатів, ми виготовляємо брючні костюми, головні убори для персоналу лікарень, займаємося пошиттям теплою форми для співробітників «Швидкої допомоги».

Для людей, зайнятих на роботах на відкритому повітрі, ми пропонуємо такі види спецодягу:

  • Куртки зимові з кишенями (можливе нанесення малюнка або логотипу);
  • Штани;
  • Комбінезони;
  • Футболки;
  • Бейсболки;
  • Жилетки з безліччю кишень (для інструментів).

Спецодяг для співробітників сфери громадського харчування, який можна виготовити на нашому підприємстві, представлений наступними найменуваннями: брюки, спідниці, сорочки, блузи, косинки, фартухи, пов'язка на голову, пов'язка на голову з козирком, бейсболка, тощо.

До наших клієнтів ми практикуємо індивідуальний підхід, що дозволяє нам виготовляти унікальні види продукції. Для того, щоб замовити партію товару, вам необхідно зв'язатися з менеджерами і узгодити всі деталі замовлення (вид тканини, розміри, колір і кількість одиниць спецодягу, варіанти нанесення логотипу компанії).

Спецодяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑