Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
P207

Друшляк 3л

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 48,00 грн.

ОПТ: 40,00 грн.
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Друшляк 3л
Технічні характеристики:
Код товару P207

На сьогоднішній день неможливо уявити кухню сучасної людини без господарських виробів із пластику. Одним з найбільш потрібних, зручних і багатофункціональних предметів, є друшляк, який зробить процес миття продуктів, овочів, фруктів більш швидким і акуратним.

Друшляк 3л. виробництва фірми «Мед» виготовлений з високоякісного харчового пластику, забарвлення якого може виконуватися в будь-якому кольорі.

Пластиковий друшляк 3л. незамінний атрибут на кухні будь-якої господині, призначений для зручного зціджування відварних, макаронів і круп, миття овочів, фруктів, ягід, грибів, зелені та іншого. Друшляк 3л. має круглу форму з отворами на дні і на стінках, оснащений ніжками на дні. Ручки з боків забезпечать зручність у використанні.

Переваги використання пластикового друшляка 3л виробництва фірми «Мед»:

  • Довговічність. Пластиковий друшляк 3л. відрізняється високою міцністю і довговічністю, не втрачає властивостей навіть при тривалому використанні, а також ідеально підходить для миття в посудомийній машині.
  • Функціональність. Друшляк 3л. витримує як низьку, так і високу температуру. Завдяки гладкій внутрішній поверхні при промиванні продуктів зберігається їх цілісність.
  • Екологічність. Представлені на нашому сайті господарські товари, виготовлені з харчового пластику.
  • Естетичність. Завдяки широкій колірній гамі можна підібрати друшляк 3л. на будь-який смак.

Продукція фірми «Мед» - тільки якісні пластмасові вироби за прийнятними цінами!

Вгору ↑