Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D131

Вантуз

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 65,40 грн.

ОПТ: 54,50 грн.
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Вантуз
Технічні характеристики:
Код товару D131
Діаметр 150.0 мм
Вага 285.0 г

Фірма «МЕД» здійснює реалізацію пластмасових виробів власного виробництва за оптовими і роздрібними цінами. У широкій асортиментній лінійці господарських товарів у групі «Тисяча дрібниць» представлений вантузом з пластиковою ручкою.

Практичний і простий в експлуатації, вантуз з суцільнолитою пластиковою ручкою - незамінний інструмент для дрібного сантехнічного ремонту в квартирі або в приватному будинку. Він допоможе усунути практично будь-які засмічення труб в ваннах і кухнях без особливих зусиль. У деяких випадках навіть можна обійтися без виклику сантехніка. Для великих труб і унітазів використовують сантехнічний вантуз з великим діаметром манжету. Щоб прочистити засмічення в раковині або ванні необхідно взяти інструмент меншого діаметра.

Вантузом виготовлений з безпечних і якісних матеріалів. Гумова манжета щільно прилягає до суцільнолитий ручці з прозорої пластмаси, тому додаткове закріплення не знадобиться. Ручка має гладку поверхню без задирок, тому використовуючи його, ви не пошкодити шкіру рук і не порвете одяг.

Вгору ↑