Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D103

Вибивачка для килимів

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 27,60 грн.

ОПТ: 23,00 грн.
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Вибивачка для килимів
Технічні характеристики:
Код товару D103
Довжина 529(мм)
Ширина 188(мм)
Висота 17(мм)
Вага 144(г)

Ви затіяли генеральне прибирання в квартирі або в приватному будинку? Щоб добре почистити килими або подушки і ковдри можна звернутися, звичайно, в хімчистку. Але не завжди такі фінансові витрати виправдані, та й частий вплив хімічних чистячих засобів відіб'ється на речах не з кращого боку. І тут на допомогу приходить стара знайома - Вибивачка для килимів.

Звичайною вибівалкою для килимів можна користуватися для вибивання, як дорогих килимів ручної роботи, так і для килимів, виготовлених на машинках. Так вона легко справляється з ворсистою і безворсовимі килимами. Тут головне правильно підібрати «інструмент». Адже від правильного догляду за килимом залежить термін його служби.

Вибивачка для килимів повинна бути, перш за все, міцною, щоб після перших ударів по килиму не довелося бігти в найближчий магазин господарських товарів за новим «інструментом». Крім того, якщо вона якісна, то вона повинна бути гнучкою і досить пружною, з округлими краями і гладкою поверхнею.

Вибивачка для килимів на сучасних промислових підприємствах виготовляється з різних матеріалів: металу, пластмаси, лози, плетеної шкіри, а також шляхом комбінування деяких матеріалів (дерево і метал).

В магазинах фірми «МЕД» серед інших господарських товарів для прибирання споживачам пропонується вибівалка для килимів з якісної пластмаси за доступною ціною.

Вгору ↑