Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D111

Гребінець, розчіска

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 3,60 грн.

ОПТ: 3,00 грн.
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Гребінець, розчіска
Технічні характеристики:
Код товару D111
Довжина 120(мм)
Ширина 28(мм)
Товщина 4(мм)
Вага 5(г)

Гребінець ще з давніх часів був символом краси та привабливості. У міфології гребінець виступав особливим атрибутом багатьох русалок, сирен та богинь – Афродіти, Венери і Фетіди.

Коли був винайдений перший гребінець невідомо, проте однією із найстародавніших розчісок вважається гребінь із кістки тварини, який був знайдений на території Давнього Риму при розкопках.

Гребінець являв собою не тільки пристрій, який акуратно призводив волосся в порядок – такий побутовий предмет був гордістю заможних людей. У середині століття гребінець виготовляли із дорогоцінних металів – слонової кістки, золота, коралів і т. д. З винаходом пластмаси гребінцями стали користуватися і бідні люди. Гребінці стали загальнодоступними і дешевими побутовими предметами.

У сучасному світі гребінець являється необхідністю для кожної людини. В асортименті повсякденного використання обов'язково присутні різні розчіски для різноманітних цілей – масажна щітка, кругла щітка для укладання, гребінець для моделювання пасом і т. д. У таку колекцію неодмінно повинен входити зручний та функціональний гребінець, який буде супроводжувати Вас весь день.

Гребінець – це зручна і практична розчіска, для жінок та чоловіків, із дрібними частими зубами. Головне достоїнство гребінця – невелика і компактна форма, а також легка вага. Такий гребінець вільно поміщається в косметичку і в необхідний момент завжди виявиться під рукою.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення та реалізації гребінців на замовлення. Кваліфіковані фахівці нашої компанії якісно виробляють гребінці із високотехнологічного пластику, у відповідності з усіма вимогами, зазначеними в європейських стандартах. Виготовляємо пластикові гребінці на сучасному автоматизованому обладнанні, яким оснащена наша виробнича база.

Пластикові гребінці мають цілу низку позитивних характеристик:

  • виготовлені із гігієнічного матеріалу, який легко вимивається;
  • ламке волосся, із січними кінцями краще розчісувати плоскими гребінцями, ніж щіткою;
  • рівномірно розподіляють по всій довжині волосся гель, мус, пінку або маску;
  • ідеально підходить для створення начосу;
  • не вступають в хімічну реакцію із препаратами при фарбуванні волосся;
  • міцні та легкі;
  • можливе виготовлення в будь-якій колірній гаммі;
  • дешева вартість.

Оптовим та постійним покупцям пропонуємо вигідні умови співпраці.

Вгору ↑