Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D104

Мильниця

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 7,00 грн.
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Мильниця
Технічні характеристики:
Код товару D104
Ширина 75.0 мм
Довжина 116.0 мм
Висота 46.0 мм
Вага 32.0 г

Мильниця пластмасова - один з незамінних атрибутів предметів побуту. Щодня, вдома, на роботі, в громадських місцях ми спостерігаємо мильниці, і користуємося милом для дотримання правил особистої гігієни. На сьогоднішній день, існує велика різноманітність мильниць: металеві, пластмасові, скляні і т.д. Залежно від уподобань клієнта та особливостей інтер'єру підбирається необхідний варіант.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення та реалізацію мильниць пластмасових за найбільш вигідними та прийнятними цінами. У нас ви можете знайти 2 види мильниць. Товар виробляється з якісного полімеру, який гарантує виготовлення продукту з високими технічними і механічними характеристиками, які відповідають всім необхідним стандартам та нормам.

У нас ви можете замовити мильницю в різних кольорах, широкий вибір палітри дозволяє виготовляти товар в будь-якому необхідному кольорі. Зручна форма і комплектація, презентабельний зовнішній вигляд, компактність - ідеальний варіант для мильниці, який стане незамінним атрибутом під час подорожей, для походів на тренування, в басейн і т.д.

Вгору ↑