Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D112

Плічики для одягу

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 16,20 грн.

ОПТ: 13,50 грн.
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Плічики для одягу
Технічні характеристики:
Код товару D112
Довжина 460(мм)
Вага 68(г)
Ширина 30(мм)
Висота 190(мм)

Де ви бачили платтяну шафу, в якій відсутні плічки для одягу? А магазин одягу з безладною купою речей замість акуратних рядів вішалок, з останніми новинками моди?

Всім нам добре відоме твердження, що театр починається з вішалки. Але вдома використанням гачків для одягу краще не зловживати. Будь-який верхній одяг швидко втратить форму. Тому оптимальним вибором у цьому випадку є плічки для одягу.

Плічки для одягу давно стали незамінним атрибутом в житлових інтер'єрах, магазинах, готелях, ресторанах і офісах. Виробники навперебій пропонують різноманітні моделі з різних матеріалів. У відділах господарських товарів можна придбати їх з дерева, металу, пластмаси.

Звичайно, вибираючи плічки для одягу, необхідно в першу чергу враховувати, для якого одягу вони вам потрібні: для важкого верхнього одягу, сорочок і блуз або для штанів. Адже тонкі одежні плічка, розраховані на легку вагу шифонової блузки, не витримають шубу або пальто.

Фирма «МЕД» виготовляє суцільнолиті пластмасові плічки для одягу. Досить міцна конструкція, поперечна перекладина, зручні гачки і спеціальна перемичка для краваток і ремінців роблять їх практично універсальними, дозволяючи використовувати їх і для сорочок, і для спідниць і штанів, і для трикотажу, і навіть для легкого верхнього одягу.

Плічки для одягу з пластмаси не зіпсують ваш одяг іржею, як це можуть зробити зроблені з металу або металеві гачки на дерев'яних плічках. До того ж вони мають гладку поверхню, тому на одязі не залишиться зачіпок.

Вгору ↑