Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D109

Дошка розділочна

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 36,60 грн.

ОПТ: 30,50 грн.
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Дошка розділочна
Технічні характеристики:
Код товару D109
Довжина 250.0 мм
Ширина 195.0 мм
Товщина 6.0 мм
Вага 177(г)

Дошка розділочна – один із важливих предметів кухонного приладдя, призначення, якого служити для нарізування продуктів харчування в процесі їх приготування.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації розділочних дощок із харчового пластику. Виробляємо кухонні дошки на сучасному, високотехнологічному, автоматизованому обладнанні, із абсолютно безпечного для здоров'я людини матеріалу – поліетилену високого тиску, сертифікованого і допущеного до контактів із харчовою продукцією.

Поліетиленові розділочні дошки характеризуються нешкідливістю та високою зносостійкістю. Безумовно, подібні дошки дуже зручні в застосуванні – вони легкі та міцні, не вбирають вологу і різні запахи. За гігієнічним вимогам дошка розділочна із пластику перевершує дерев'яну дошку. Головні переваги пластикової розділочної дошки – довговічність та практичність, а також ефективне і легке очищення робочої поверхні від будь-яких забруднень після використання (підходять для миття в посудомийній машині).

Представлена ​​кухонна дошка із харчового пластику являється досить міцною і твердою, завдяки цьому на її поверхні не залишаються різні подряпини. Матеріал розділочної дошки характеризується достатньою еластичністю і м'якістю, що не шкодить гостроті лез ножів.

Дошка розділочна, завдяки своїй незвичайній формі, виглядає досить естетично і презентабельно, така дошка являється не тільки незамінним помічником для кожної господині, але й особливою прикрасою та доповненням до інтер'єру будь-якої кухні.

Пропонуємо виробництво пластикових обробних дощок в будь-якій колірній гаммі.

Пластикова дошка розділочна має спеціальні виїмки із боків, в які стікає сік від продуктів при нарізуванні, а також отвір, за який дошка може бути повішена для зберігання.

За більш детальною інформацією про замовлення та його вартості зв'язуйтеся із менеджерами нашої компанії, за вказаними на сайті номерами телефонів.

Пропонуємо високу якість за найвигіднішими цінами.

Оптовим клієнтам пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Вгору ↑