Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D092

Граблі

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 27,60 грн.

ОПТ: 23,00 грн.
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Граблі
Технічні характеристики:
Код товару D092
Довжина 600(мм)
Ширина 170(мм)
Висота 80(мм)
Вага 263(г)

У будь-якому домашньому подвір'ї пластикові граблі знаходять широке застосування. Вони незамінні при збиранні опалого листя чи сміття, збіранні скошеної трави, розпушуванні грунту після вскапування. Граблі бувають декількох видів: зубчасті садові, городні для обробки землі і газонні віялові для прибирання опалого листя.

Сучасне виробництво випускає граблі з різною кількістю зубів з металу або пластику. Крім того, жорсткі зуби можуть бути прямими і витими, а гнучкі зуби - дротяними і пластинчастими.

Завдяки гнучким зуб'ям, віялові граблі відмінно справляються зі збиранням листя або скошеної трави на газоні. Садово-городній варіант має більш жорсткі пластинчасті або дротові зуби, тому використовуються для розпушування грунту, підготовки грунту до посадки рослин і розбиванні грудок землі.

Від правильного вибору залежить зручність користування та якість виконання роботи.

В асортименті господарських товарів фірми виробництва «МЕД» даний інструмент представлений пластмасовими граблями. Граблі дуже легкі і тому зручні в роботі. Пластикові граблі з 12 прямими зубцями мають жорстку конструкцію і можуть використовуватися для прибирання сміття, обробки землі, згрібанні скошеної трави або прибиранні листя.

Вгору ↑