Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D091

Лопата для прибирання снігу

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 71 грн.
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Лопата для прибирання снігу
Технічні характеристики:
Код товару D091
Довжина 0.4(м)
Ширина 0.44(м)
Вага 0.95(кг)

Лопата для прибирання снігу з широким совком пластикова виготовлена з вологостійкої високоякісної пластмаси. Раніше, подібні вироби виготовлялися з дерева та металу. З появою пластмаси, лопату для прибирання снігу, стали виготовляти з цього легкого і міцного матеріалу, що спростило і здешевило їх виробництво. На відміну, від дерев'яних аналогів, такі лопати легкі, надійні, довговічні та успішно замінюють свої дерев'яні і металеві аналоги. Широкий совок лопати має жолоб з отвором, для кріплення круглого древка. Край совка лопати окантований металом, для зручності використання і продовження терміну експлуатації. Древко не входить до складу снігоприбиральної лопати, але його можна придбати в будь-якому господарчому магазині і легко прикріпити. Доповненням до лопати, є пластикова рукоятка, виготовлена з міцної високоякісної пластмаси. Рукоятка легка, гладенька і дуже зручна для захоплення рукою. Також, в ній є отвір для кріплення до древка.

Якість сировини, з якого виготовлена снігова лопата, дає можливість довго і надійно використовувати цей нехитрий, але дуже потрібний інструмент, для прибирання снігу. За допомогою лопати снігоприбиральної, можна, не тільки легко прибрати сніг з найбільш важкодоступних куточків Вашого саду або двору, але, ще й допомогти Вашим дітям, зліпити сніговика, побудувати гірку зі снігу, або облаштувати крижаний каток. Даний снігоприбиральний інвентар, є необхідними атрибутом домашнього господарства. Також, лопата снігова є незамінним допоміжним снігоприбиральним інвентарем для комунальних підприємств ЖКГ, для прибирання снігу у важкодоступних місцях у дворах шкіл, дитячих садків, медичних закладів, та ін.

Лопата снігоприбиральна пластикова, настільки простий і зручний інструмент, що робота з ним, здасться легкою розминкою. А, яскраві кольори і відтінки, під час прибирання снігу, внесуть різноманітність у строгий зимовий пейзаж.

Глянцева поверхня лопати добре миється та стійка до високих і низьких температур.

Практична форма, міцність, довговічність, екологічність, доступна ціна і зручна система оплати, а також, вигідні умови для оптових покупців, роблять цей виріб із пластику, привабливим для клієнтів.

Фірма «МЕД» - підприємство з виробництва пластикових виробів. Ви зможете придбати понад 250 виробів з міцного пластику. Фірма «МЕД» пропонує виготовлення та реалізацію наступних виробів з пластмаси оптом і в роздріб: миски, відра, тази, ящики і т.д. Пластикові вироби відрізняються високими технічними характеристиками, зручні і практичні у використанні, а також придатні для контакту з продуктами харчування. На всю продукцію є гігієнічні висновки. Товар доставляється по всій Україні. Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок.

Ми чекаємо Ваших замовлень.

Вгору ↑