Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
D129

Вентиляційна решітка

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 20,40 грн.

ОПТ: 17,00 грн.
Вентиляційна решітка
Вентиляційна решітка
Технічні характеристики:
Код товару D129
Довжина 238(мм)
Товщина 5(мм)
Ширина 170(мм)

Свіже повітря в будинку – це важливий фактор, який впливає на фізіологічний стан людей. Однією із головних причин погіршення самопочуття людини являється нечисте повітря в приміщенні. Так як же створити сприятливі мікрокліматичні умови у своєму житлі? Максимально ефективну циркуляцію повітря в будинку забезпечує правильно організована вентиляційна система.

Вентиляційні решітки – відмінний варіант для створення ефективної системи повітрообміну всередині громадських, побутових і промислових будівель (житлових квартир та будинків, магазинів, офісів, виробничих приміщень і т. д.).

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації вентиляційних решіток на замовлення. Виробляємо вентиляційні решітки на сучасному автоматизованому обладнанні із нетоксичного, екологічно безпечного для здоров'я людини матеріалу – високоякісного та міцного пластику.

Вентиляційні решітки – це важливий елемент системи вентиляції, який виконує безліч функцій. Решітки для вентиляції сприяють хорошій циркуляції повітряного потоку – вони постійно розподіляють припливне повітря у вертикальній або горизонтальній площині. Встановлюють решітки для декоративного оформлення закінчень воздуховодов в стінах або підвісних стелях кухонь, ванних кімнат та туалетів, офісних приміщень і т. д. Вентиляційні решітки запобігають попаданню сміття, комах, а також пилу, дощу або снігу у вентиляційну систему.

Пластикові решітки для вентиляції виробництва фірми «Мед» мають ряд незаперечних переваг, серед яких:

  • створюють сприятливий мікроклімат усередині приміщення;
  • міцність та довговічність;
  • простота в експлуатації – легкість монтажу і миття;
  • менша вага в порівнянні з іншими матеріалами;
  • не потребують особливого догляду, захисного покриття;
  • висока біологічна стійкість – не піддаються корозії та цвілі;
  • сучасний дизайн;
  • мінімальні витрати;
  • стандартний колір – білий, але в залежності від побажання клієнтів можливе виготовлення в будь-якому колірному рішенні.

Для оптових клієнтів пропонуємо вигідні умови співпраці.

Вгору ↑