Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Магніт акріловий

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Магніт акріловий

Наша фірма пропонує виробництво акрилових магнітів різних розмірів та форм.

Магніт акриловий з паперовою вставкою – це прекрасний рекламний сувенір, що запам'ятовується. Яскравий зовнішній вигляд і простота виробництва забезпечує акриловим магнітам ефективно використовуватися в якості сувенірів в рекламній сфері або туристичному бізнесі. Такі вироби також являються досить популярним та поширеним подарунком для колекції магнітів на холодильник Ваших ділових партнерів чи клієнтів, співробітників або друзів.

Магніт акриловий – найбільш універсальний вид магнітів. Виготовляємо магніти на сучасному, автоматизованому обладнанні, у відповідності з усіма вимогами євро стандартів безпеки. Виконуємо ретельний контроль якості на всіх етапах реалізації магнітів.

Структура акрилового магніту:

  • корпус із магнітною стрічкою;
  • поліграфічна вставка із надрукованим зображенням;
  • прозора кришечка.

Технологія виробництва акрилових магнітів вкрай проста: в підставу магніту вкладається картинка і притискається кришечкою. Для виготовлення заготовок акрилових магнітів застосовуємо високоякісні первинні матеріали – кришечка магніту удається прозорою (без помутнінь і жовтизни). Магніт кріпиться до холодильника, або будь-якої іншої металевої поверхні за допомогою спеціальної магнітної стрічки, яка приклеюється позаду корпусу. Для склеювання корпуса із магнітною стрічкою застосовуємо клей високої якості, що виключає можливість відклеювання магніту від корпусу. Поліграфічна вставка відтискається будь-яким зручним друкарським способом: цифровим друком, або офсетом.

Пропонуємо не тільки виробництво великих замовлень даної сувенірної продукції, але і надаємо можливість замовити акрилові магніти із будь-яким зображенням самим малим тиражем, або навіть індивідуальні одиничні екземпляри. Виконуємо замовлення в самі стислі терміни.

Готовий сувенірний виріб має найтриваліший термін експлуатації серед рекламних магнітів. Магніт акриловий відрізняється можливістю заміни вставки із зображенням, яку можна міняти необмежену кількість разів.

Замовити акрилові магніти можна в менеджерів фірми за вказанними номерами телефонів.

Фото

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑