Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рекламні магніти

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Рекламні магніти

Наша фірма пропонує професійні послуги реалізації яскравих та привабливих рекламних магнітів.

Надаємо рекламні магніти найрізноманітніших варіантів: вінілові магнітні наклейки, акрилові магніти, а також оригінальні, ексклюзивні магніти із дерева.

Рекламні магніти – відмінний рекламний продукт, що перебуває досить довгий час в полі зору. Це власне той випадок, коли про рекламу, на повній підставі можна сказати: «вона дійсно «притягує». Головним достоїнством рекламних магнітів є те, що, бездоганно зберігаючись на будь-якій металевій поверхні, вони невпинно перебувають у полі зору, забезпечуючи невимушений візуальний контакт. Магніти із фірмовим логотипом характеризуються, як дієвий та ефективний засіб тривалого впливу на необхідну цільову аудиторію. Залежно від певних завдань існує безліч сувенірних виробів із магніту.

Основні переваги використання рекламних магнітів:

  • ненав'язливий спосіб нагадати про себе потенційним клієнтам;
  • притягання уваги цільових споживачів, завдяки барвистому та оригінальному дизайну;
  • збільшення продажів завдяки широкому обхвату аудиторії – використовуючи магніти із логотипом, Ви зможете збільшити у багато разів результативність таких популярних шляхів поширення інформації, як реклама в ЗМІ та фірмові сувеніри.

Досвідчена команда дизайнерів фірми перетворить будь-який сувенірний магнітик в неповторний витвір мистецтва, а також в ефективну та дієву рекламу. У нас Ви знайдете найсміливіші дизайнерські рішення, а також якісне і оперативне виробництво рекламних магнітів, візиток з гнучких магнітів, сувенірних магнітів різної форми.

Замовити рекламні магніти можна в менеджерів фірми.

Оптовим замовникам надаємо вигідні умови співпраці.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑