Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

магніти на холодильник

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

магніти на холодильник

Наша фірма пропонує виготовлення якісних магнітів на холодильник на замовлення.

Ви можете вибрати, як стандартні магніти із акрилу, так і плоскі магніти із вінілу, а також більш унікальні магніти із дерева.

Магніт на холодильник – це один із найпопулярніших та оригінальних видів сувенірної та рекламної продукції. Сувенірні магніти привозять із подорожі як пам'ятний подарунок родичам, друзям чи співробітникам. Подібні магніти на холодильник являються ефективними та раціональними носіями реклами. Магніти на холодильник на замовлення користуються великим попитом серед різних компаній, фірм, організацій, клубів, баз відпочинку, музеїв і т. д.

Акрилові магніти ідеально підходять для реклами туризму – їх застосовують у вигляді сувенірів, з малюнками визначних пам'яток міст.

Вінілову гнучку магнітну наклейку можна використовувати, наприклад, як сувенір при проведенні промо-акцій, а також як візитку на виставці чи презентації продукції. Гнучкий магніт з вінілу на холодильник застосовують, як роздаточний матеріал, в якості подарунка при купівлі товару або при наданні фірмової послуги.

Дерев'яні магніти часто замовляють із сувенірно-подарунковою тематикою, з метою залучення клієнтів. Реалізуємо дерев'яні магніти на холодильник на замовлення практично будь-якої форми, розміру та рівня складності малюнка.

За більш детальною інформацією, щодо замовлення, цін та термінів виготовлення товару, звертайтеся до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів на сайті.

Для оптових покупців діє гнучка система знижок.

Пропонуємо послуги професійних дизайнерів.

Надаємо можливість замовити різні варіанти виготовлення сувенірної продукції: брелоки, запальнички, пазли, чашки, значки і д. т.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑