Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Магніт вініловий

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Магніт вініловий

Наша фірма пропонує послуги виготовлення вінілових магнітів різних розмірів та варіантів. Виробляємо магніти на сучасному автоматизованому обладнанні.

Магніт вініловий – це витончений сувенір і ефективний носій рекламної інформації одночасно. Вініловий матеріал являється недорогим і оптимальним варіантом для виробництва рекламних магнітів, фотомагнітов, туристичних сувенірів і різних промо сувенірів. До того ж подібна сировина досить зручна і проста в обробці, тому при виготовленні вінілових магнітів відсутні обмеження в рамках стандартних розмірів та форм. Вініловий магніт завжди можна реалізувати за індивідуальними параметрами під замовлення.

Магніт вініловий складається з:

  • магнітної стрічки;
  • поліграфічної вставки (картинка);
  • шару ламінату

Вінілові магніти характеризуються відмінною міцністю та гнучкістю. Компактний сувенірний магніт не дряпає поверхню предметів, завдяки своїй м'якості і акуратній кромці. Сувенірні магніти служать не тільки чудовою прикрасою інтер'єру, але й являються ненав'язливою рекламою, яка завжди перебуває на очах. В основному, такі магніти кріпляться не тільки на холодильники, але й на автомобілі, мікрохвильові печі, системні блоки, офісні дошки, сейфи та ін.

Пропонуємо послуги досвідчених, кваліфікованих дизайнерів. Наші професійні фахівці розроблять для Вас якісний та оригінальний дизайн-макет магнітів. Яскравий рекламний магніт вініловий у фірмовому стилі Вашої компанії стане ефективною візитною карткою Вашої фірми, яка буде постійно нагадувати власнику сувеніра про Ваші послуги або продукцію.

Здійснити замовлення можна в менеджерів, за вказаними на сайті номерами телефонів.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑